La Roche-Posay Anthelios UVMUNE 400 Хидратиращ слънцезащитен крем SPF50+ 50 мл
Подходящ за всички типове кожа и фототипове.
Ефикасна защита от слънцето срещу дълбоки клетъчни увреждания. Устойчив на вода и изпотяване. Без парфюм. Висока поносимост. Помага за предотвратяване на оксидативния стрес, причинен от инфрачервените лъчи и замърсяването. Без бели следи. Тестван под дерматологичен и офталмологичен контрол.
С нов филтър MEXORYL400 – нашият най-ефикасен UV филтър, предпазващ от най-коварните UV лъчи: УЛТРАДЪЛГИ UVA ЛЪЧИ. XL-PROTECT, патентована филтърна технология, осигурява много висока, широкоспектърна защита от UVB/UVA лъчите и предпазва от появата на увреждания, причинени от замърсяването и инфрачервените лъчи.
За ежедневна употреба и при излагане на слънце. Нанесете продукта непосредствено преди излагане на слънце. Нанасяйте често и обилно, за да поддържате защитата, особено след изпотяване или избърсване с кърпа.
Плащане и доставка
Безплатна доставка за поръчки над 50 лв. без значение от теглото!
Цена от - до | Цена на доставка |
0 - 25 лв. | 4, 50 лв. |
25 - 50 лв. | 4, 50 лв. |
над 50 лв. | Безплатна |
* Доставката се осъществява в рамките на 3 работни дни до посочения адрес, след потвърждение на поръчката.
/ не важи по време на натоварени кампании - CYBER коледа, BIG WEEKEND SALE и други /.
При заявяване на поръчка до офис на Speedy, клиентът разполага със срок от 5 работни дни от датата на доставка, в които до приеме своята поръчка. След изтичането на срока, поръчката се анулира и се връща обратно на склад в subra.bg.
Свързани продукти
-30%
-30%
Стара цена:
44.59
лв
31.21
лв
Наличност по обекти
LA ROCHE-POSAY ANTHELIOS UVMUNE 400 SPF50+ слънцезащитен крем за лице 50ml
Моля, попълнете вашият е-mail за връзка, за да ви уведомим, когато даден продукт е наличен.
Друго от същата категория
-40%
-40%
Стара цена:
49.65
лв
29.79
лв
-30%
-30%
Стара цена:
43.29
лв
30.30
лв