Назад

Не е в наличност

PARACETAMAX 500mg x 10 tabl

Код:

10078

Марка:

ACTAVIS OTC

Производител:

TEVA PHARM


Последна продажна цена: 1.09 лв
Picture

Безплатна доставка над 50.00 лв.

Picture

Провери пратката Научи повече

Picture

Експресна доставка за София град

PARACETAMAX 500mg x 10 tabl

PARACETAMAX

ПарацетаМакс е неопиатен болкоуспокояващ и температуропонижаващ лекарствен продукт. Има слабо противовъзпалително действие. Той има по-силно въздействие върху централната нервна система и по-слабо върху периферната, с което се обяснява по-слабото противовъзпалително действие в сравнение с нестероидните противовъзпалителни средства.

Качествен и количествен състав..../изтегли/

Дозировка и начин на приложение..../изтегли/

Противопоказания..../изтегли/

Плащане и доставка

Безплатна доставка за поръчки над 50 лв. без значение от теглото!
Цена от - доЦена на доставка
0 - 25 лв.4, 50 лв.
25 - 50 лв.4, 50 лв.
над 50 лв.Безплатна

* Доставката се осъществява в рамките на 3 работни дни до посочения адрес, след потвърждение на поръчката.
/ не важи по време на натоварени кампании - CYBER коледа, BIG WEEKEND SALE и други /.

При заявяване на поръчка до офис на Speedy, клиентът разполага със срок от 5 работни дни от датата на доставка, в които до приеме своята поръчка. След изтичането на срока, поръчката се анулира и се връща обратно на склад в subra.bg.

Добави коментар

0

Друго от същата категория

Най-продавани
-50%
Очаква доставка
OKITASK 25mg x 20 sach
Най-продавани
10.69 лв
NUROFEN EXPRESS FORTE 400mg x 10 caps