Назад

В наличност

AUTAN MULTI INSECT сух аерозол против комари 100ml

Код:

1194

Марка:

AUTAN

Производител:

JOHNSON WAX

16.00 лв
Picture

Безплатна доставка над 50.00 лв.

Picture

Провери пратката Научи повече

Picture

Експресна доставка за София град

AUTAN MULTI INSECT сух аерозол против комари 100ml

Аутан Мулти Инсект сух спрей е репелент, който защитава от ухапвания от комари и кърлежи до 8 часа след приложението, а от хапещи мухи - до 7 часа. Отблъсква незабавно обикновените, тропическите и тигровите комари, които могат да пренасят малария, жълта треска, треска Денга и Западно-нилски вирус.

 

Активно вещество:

N,N'-диетил-m-толуамид 25% (25 г/100 г).

Начин на употреба:

Разклатете преди употреба и дръжте опаковката на разстояние 15-20 см от кожата, докато пръскате. Напръскайте леко (например 1-2 секунди за кожата от лакътя до китката) и разнесете с ръце до омокряне.

Пазете очите и устата и не пръскайте директно върху лицето. Нанесете препарата върху дланите на ръцете и така третирайте кожата на лицето и около ушите.

Сухият спрей Autan Multi Insect попива бързо, не омаслява, не оставя петна и кожата остава суха. Третирането може да се повтори при необходимост, когато изтече продължителността на действието или ефективността на продукта намалее.

Добави коментар

0